„Саяна Хасково“ е сред лидерите след нова победа

„Саяна Хасково“ е сред топ отборите във временното класиране на футболната Трета лига след изиграването на срещите от 4-ия кръг.

Тази вечер хасковлии победиха като гости Ямбол с 3:0. До почивката преднината беше 2:0 с попадения на Спас Милушев и Свилен Щерев, а през второто полувреме резултатът стана класически след гол на Мирослав Илиев.

Така с по 10 точки са „Загорец“ (Нова Загора), „Сокол“ (Марково) и „Саяна Хасково“. Haskovo.info припомня, че вчера Димитровград загуби като гост на „Сокол“ (Марково) с 0:2. Димитровградчани са на 13 място в класирането с 4 точки.

В следващия кръг на 4 септември от 17 часа Димитровград посреща „Асеновец“ (Асеновград), а на 5 септември „Саяна Хасково“ домакинства на „Родопа“ (Смолян).