„Стамболово“ направи 1:1 със „Спартак“ Пловдив

Хасково - СтамболовоСтамболово“ завърши 1:1 като гост на „Спартак“ Пловдив в контролен мач. На полувремето гладиаторите от Пловдив са оттеглиха с гол преднина и почти равностойна игра. Изравнителният гол за „Стамболово“ падна във второто полувреме и бе дело на Илиян Киряков.

Домакините пропуснаха да отбележат дузпа, като изстрелът на техния нападател премина високо над напречната греда. През втората част стамболовци имаха реален шанс да се поздравят и с победата, но пропуснаха поне 3-4 чисти голови положения.

Това бе последната контролна среща преди началото на новото първенство в Югоизточната „В“ група. В първия кръг „Стамболово“ ще гостува на „Тунджа“ Ямбол на 16-ти август.

През тази година амбициозният тим на „Стамболово“ си поставя за задача спечелването на първо място на Югоизток и влизане в „Б“ професионална група. Имаме стойностни футболисти и потенциал да го направим, твърдят от ръководството на клуба.