„Асти“ завърши годината с бойко равенство срещу „Спартак“

Отборите на хасковския „Асти 91“ и варненския „Спартак“ изиграха двуостър и интересен мач в последния за годината 11-ти кръг в „А“ група на мъжкото хандбално първенство.

Двата отбора се „захапаха“ още от първите минути на срещата, като резултатът вървеше гол за гол. Полувремето завърши 11:11, но хасковлии могат да съжаляват за няколко пропуска пред противниковата врата. През второто полувреме изглеждаше, че домакините ще вземат мача, но в крайна сметка варненци изравниха в края за 26:26.

Хандбал

Така „Асти“ изпраща една силна година в елита. Хасковлии успяха да запишат и 3 победи през есенния полусезон.