„Саяна Хасково“ и „Локомотив“ си вкараха 4 гола в Мъглиж

Футболистите на „Саяна Хасково“ и „Локомотив“ (Горна Оряховица) завършиха 2:2 в контролна среща.

Мачът се игра на стадиона в Мъглиж. През първото полувреме за „железничарите“ откриха Милен Савов и Димитър Байдаков. За хасковлии намали Ахмед Рамадан. След почивката равенството донесе Спас Милушев с гол в 89 минута.

Хасковлии изтърваха много положения в срещата, в която доминираха. В игра влязоха всички футболисти, като клубното ръководство са доволни от тяхното представяне.

Следващата контрола е на 23 юли с „Розова долина“ (Казанлък). Първенството в Трета лига започва на 6 август.

Димитровград загуби като домакин от Ямбол с 0:1.