Баскетболистите отнесоха „Раковски“ със 125:65

Баскетболистите на „Хасково“ постигнаха изразителна победа над Раковски със 125:65 в 8 кръг на ББЛ – А група.

Срещата се игра в Пазарджик, а на полувремето резултатът беше 64:26 за хасковлии. Кристиян Желев вкара 25 точки, Динко Христов реализира 22 т., Владимир Георгиев отбеляза 19 т., по 14 т. добавиха Ивайло Тонев и капитанът Виктор Колянов, а по 10 т. – Тихомир Желев и Иван Иванов.

В 9 кръг на 4 декември от 18 часа отново в Пазарджик е дербито срещу домакините от „Хебър“.

Междувременно вчера отборът на Димитровград постигна четвъртата си победа в първенството на ББЛ – Б група над Рогош в Пазарджик с 87:34. Димитровградчани се изкачиха на третото място във временното класиране.