„Саяна Хасково“ постигна втора победа в контролите

Втора поредна победа в контролните си срещи записаха футболистите на „Саяна Хасково“.

В Стара Загора хасковлии се наложиха над „Розова долина“ (Казанлък) с 1:0. Голът вкара Цветелин Петров в 70 минута.

Haskovo.info припомня, че преди седмица отборът победи втория тим на „Берое“ с 3:1. По програма след седмица трябва да се играе срещу „Спартак“ (Пловдив).

Димитровград победи като домакин в приятелски мач „Локомотив“ (Стара Загора) със 7:1. На почивката резултатът беше 5:1.

За димитровградчани четири гола реализира Васил Димитров, с две попадения се отчете Цветомир Матев и едно добави Васил Сантов. Следващата събота Димитровград ще играе с „Розова долина“.