Пълен актив от точки за Хасково и Димитровград

Отборите на „Саяна Хасково“ и Димитровград постигнаха победи във футболното първенство на Трета лига.

Хасково се наложи като домакин с 1:0 над Ямбол. Голът през второто полувреме вкара Тодор Колев. В края на срещата беше изгонен Илиян Марчев.

Димитровград победи като гост Сливен с 3:2. На полувремето резултатът беше 1:1. Точни бяха Алтан Ружди, Данаил Иванов и Даниел Добриков.

Футбол„Саяна Хасково“ е на пето място в класирането с 62 точки, а Димитровград е 12-ти с 43 т.

В следващия кръг на 10 май „Саяна Хасково“ гостува на „Черноморец“ (Бургас), а Димитровград приема „Сокол“ (Марково).