„Саяна Хасково“ загуби от „Янтра“ и отпадна от Купата на България

Футболистите на „Саяна Хасково“ загубиха от „Янтра“ (Габрово) с 0:3 и отпаднаха от турнира за Купата на България.

Първото полувреме завърши без голове. След почивката втородивизионният тим успя да наложи волята си след попадения на Петър Казаков (70 мин.), Даниел Младенов (80) и Емил Колев (90+2). Хасковлии пропуснаха няколко положения за гол. На стадион „Хасково“ имаше и гостуваща агитка от Габрово.

„Янтра“ се представя силно във Втора лига и е на трето място след 8 кръга с актив от 16 т. „Саяна“ е трети в Трета лига с 12 точки от 5 мача.

ФутболЗаради мача за Купата беше отложено регионалното дерби от първенството с Димитровград. В следващия кръг на 16 септември от 17 часа „Саяна Хасково“ приема Сливен, а Димитровград гостува на Несебър.