Сестри Стоеви загубиха на старта в Хонконг

3️-кратните европейски шампионки на двойки жени и 2️ пъти носителки на титлата от европейски игри Стефани и Габриела Стоеви отстъпиха в първия кръг на четвъртите поставени в турнира от сериите World Tour Super 5️0️0️ в Хонконг с награден фонд 4️2️0️ 0️0️0️ щатски долара, съобщават от федерацията по бадминтон.

Хасковлийките загубиха от Йонколфан Кититаракул и Равинда Прайонджай (Тайланд) със 17:21, 14:21 за 34 минути.

В първия гейм се игра равностойно до 12:12, след което тайландките направиха серия от 5:0. Във втората част Кититаракул и Прайонджай взеха аванс от 12:3 и затвориха мача.