„Асти“ със силни мачове в първенството при 14-годишните

Хандбалистите на хасковския „Асти 91“ изиграха нови два мача в първенството при 14-годишните.

Срещите от втория турнир в зона „Тракия“ бяха в зала „Вълчо Даскалов“ на спортен комплекс „Спартак“ в Хасково.

В първия двубой за деня момчетата на треньорите Самет Муртазали и Недялко Манолов се наложиха над „Берое“ (Стара Загора) с 33:18.

ХандбалВъв втората среща хасковлии се изправиха срещу водача „Албатрос“ (Бургас) и на полувремето водеха с 10:9. След почивката обаче гостите направиха обрат и успяха да победят с 23:16.

„Всички играха превъзходно“, доволни са от треньорския щаб на „Асти“. Следващият турнир ще е на 13 април в Поморие.