Регион

ВиК – Хасково с поредна акция срещу длъжници

Поредна акция срещу абонати с неплатени сметки за вода проведоха от ВиК – Хасково.

Днес с помощта на багер беше прекъснато водоснабдяването на длъжник в Свиленград. Неговата сметка е над 5 000 лева. На друг пък е поставено заключващо устройство.

Останалите длъжници в района само за 5 часа от началото на акцията са платили повече от 10 000 лева, съобщават от дружеството.

Акцията продължава и в други населени места в Хасковска област. Вчера екипите бяха в село Узунджово.

Както Haskovo.info писа, на 20 ноември беше спряна водата на длъжници в хасковския квартал „Република“.

ВиК прекъсва водоснабдяването на длъжници в „Република“

guest
Въведете Вашето име
Въведете своя и-мейл адрес

Haskovo.info не носи отговорност за коментарите. Моля, пишете на кирилица и не използвайте обиди, клевети и лични нападки. Подобни коментари може да бъдат премахнати. Можете да докладвате за неподходящи коментари чрез формата за контакт в сайта.

4 коментара
Най-стари
Най-нови Най-харесвани
Inline Feedbacks
Вижте всички коментари
Анонимен
Анонимен
25.11.2025 20:21 20:21

Оставете ВиК защо Хасково инфо нищо не пише по въпроса че Хасково е със най ниски заплати в България

Анонимен
Анонимен
25.11.2025 20:32 20:32
Отговор до  Анонимен

Че защо да пишат за ниските заплати.
Че техните са добре++++. Какво им пука
В града да са си добре кмет, зам кметове.
Партийните лидери ГЕРБ, НН ДПС от един двама, там строй ли беше и БСП един
Другите са овце да пасат

Анонимен
Анонимен
25.11.2025 21:25 21:25
Отговор до  Анонимен

Има само през последните дни най-мялко две новини по темата. Добре е да следите всичко в списъка с новини, а не да очаквате, че като отворите една новина и вътре ще пише всичко, което искате.

Салим
Салим
26.11.2025 11:22 11:22

В Узунджово какъв беше резултата или не е интересно?

Back to top button