Без категорияВодещи новиниРегион

Хванаха 17-годишен с два вида дрога в Димитровград и цигари на границата

17-годишен младеж е заловен снощи с дрога в Димитровград, съобщават от полицията.

Той е обискиран в 21:45 часа на улица „Н. Й. Вапцаров“. В дрехите му са открити 2 пликчета с бяло кристално вещество с тегло 1 грам и 2 грама суха зелена листна маса. Полевия нарко тест е потвърдил, че веществата са метамфетамин и марихуана. Познайникът на полицията ги е предал с протокол на разследващите.

Цигари без бандерол са иззели свиленградските полицаи. Вчера на платно „вход“ на ГКПП “Капитан Андреево“ те са извършили проверка на лек автомобил Мерцедес, шофиран от 22-годишен от кърджалийското село Нови пазар.

В колата с него е пътувал и 34-годишен жител на кърджалийското село Вадич. При проверката на колата са намерени 1 200 безакцизни цигари. Папиросите са иззети, а на пътника е съставен акт по Закона за митниците.

guest
Въведете Вашето име
Въведете своя и-мейл адрес

Haskovo.info не носи отговорност за коментарите. Моля, пишете на кирилица и не използвайте обиди, клевети и лични нападки. Подобни коментари може да бъдат премахнати. Можете да докладвате за неподходящи коментари чрез формата за контакт в сайта.

0 коментара
Най-стари
Най-нови Най-харесвани
Inline Feedbacks
Вижте всички коментари
Back to top button