Хасково

Шофьори се жалват от опасни дупки в квартал „Овчарски“

За опасни дупки в хасковския квартал „Овчарски“ сигнализираха читатели на Haskovo.info.

Две от дупките се намират на улица „Букет“ и докато едната може да бъде преодоляна с ниска скорост, то втората – при пресечката с улица „Нов живот“, е твърде дълбока и колите направо спират и следват опити за излизане от нея.

Последната дупка е с остри ръбове, след като преди време е била подготвяна за асфалтиране. Живеещите в района и преминаващите от там всеки ден очакват новия асфалт.

През това време шофьори си трошат колите и призовават да се побърза с асфалтирането на разбитите улични участъци.

Дупките са подготвени за асфалтиране от ВиК – Хасково, които по график възстановяват настилките, нарушени след отстраняването на авариите.

Експресно асфалтираха дупките в квартал „Овчарски“ след сигнал

guest
Въведете Вашето име
Въведете своя и-мейл адрес

Haskovo.info не носи отговорност за коментарите. Моля, пишете на кирилица и не използвайте обиди, клевети и лични нападки. Подобни коментари може да бъдат премахнати. Можете да докладвате за неподходящи коментари чрез формата за контакт в сайта.

10 коментара
Най-стари
Най-нови Най-харесвани
Анонимен
Анонимен
30.05.2026 17:33 17:33

Целия град е в дупки и окопи насипани с чакъл,който се е разнесъл навсякъде.

Апостол
Апостол
30.05.2026 18:36 18:36
Отговор до  Анонимен

Да прав сте ! Целия град е в дупки !

Didu
Didu
30.05.2026 20:43 20:43

„Илинден“ е по зле от междуселски път от периферията на общината. А е един от основните булеварди на града. Не ми се мисли след като ВиК си свършат работата по полагането на новата канализация, какво ще е положението.

Анонимен
Анонимен
30.05.2026 22:43 22:43
Отговор до  Didu

А тия който живеят между селата не заслужават приличен път явно. Но ти по беливарда да. Аман от измислени граждани

антимишок
антимишок
03.06.2026 8:12 8:12
Отговор до  Didu

И за още по-добро оптимизиране на транспорта Общината затвори и Кърджалийска в участъка от Панорама до Славянска!Няма такива оФци като хаскьойци……

ricci
ricci
30.05.2026 22:00 22:00

Куклата с име Станчо нищо не прави… без указани от Делянчо…

Анонимен
Анонимен
30.05.2026 22:46 22:46
Отговор до  ricci

Станчо? За кмета чичуло ги говорите?
Такъв кмет мога да ви направя от пластелин. Но явно това заслужаваме , че втори мандат ще изкара

Нона
Нона
30.05.2026 22:30 22:30

Дупки, трева до кръста,бълхи, комари и т.н. Да не би смета да е подал оставка????!!!!

Аноонимен 11
Аноонимен 11
31.05.2026 12:33 12:33

Ми вижте ул.акация същаа та работа кмете щоза педерас си

Last edited 15 days ago by Аноонимен 11
John
John
01.06.2026 10:59 10:59
Отговор до  Аноонимен 11

ДУПИСЕ ДА ВА ХАСВАЛИРА ТАМ!

Back to top button