Шофьори се жалват от опасни дупки в квартал „Овчарски“
За опасни дупки в хасковския квартал „Овчарски“ сигнализираха читатели на Haskovo.info.
Две от дупките се намират на улица „Букет“ и докато едната може да бъде преодоляна с ниска скорост, то втората – при пресечката с улица „Нов живот“, е твърде дълбока и колите направо спират и следват опити за излизане от нея.
Последната дупка е с остри ръбове, след като преди време е била подготвяна за асфалтиране. Живеещите в района и преминаващите от там всеки ден очакват новия асфалт.
През това време шофьори си трошат колите и призовават да се побърза с асфалтирането на разбитите улични участъци.
Дупките са подготвени за асфалтиране от ВиК – Хасково, които по график възстановяват настилките, нарушени след отстраняването на авариите.
Експресно асфалтираха дупките в квартал „Овчарски“ след сигнал














Целия град е в дупки и окопи насипани с чакъл,който се е разнесъл навсякъде.
Да прав сте ! Целия град е в дупки !
„Илинден“ е по зле от междуселски път от периферията на общината. А е един от основните булеварди на града. Не ми се мисли след като ВиК си свършат работата по полагането на новата канализация, какво ще е положението.
А тия който живеят между селата не заслужават приличен път явно. Но ти по беливарда да. Аман от измислени граждани
И за още по-добро оптимизиране на транспорта Общината затвори и Кърджалийска в участъка от Панорама до Славянска!Няма такива оФци като хаскьойци……
Куклата с име Станчо нищо не прави… без указани от Делянчо…
Станчо? За кмета чичуло ги говорите?
Такъв кмет мога да ви направя от пластелин. Но явно това заслужаваме , че втори мандат ще изкара
Дупки, трева до кръста,бълхи, комари и т.н. Да не би смета да е подал оставка????!!!!
Ми вижте ул.акация същаа та работа кмете щоза педерас си
ДУПИСЕ ДА ВА ХАСВАЛИРА ТАМ!