Хасково
Булевард „Освобождение“ остава затворен с дни заради укрепване на стълбище
Хасковският булевард „Освобождение“ ще остане затворен за няколко дни заради укрепване на терена под компрометираното стълбище до пресечката с улица „Панорама“.
Мястото се е превърнало в свлачище, като сега се извършват изкопни работи, които да стопират процеса. Очаква се дейностите да приключат до края на седмицата.
Haskovo.info припомня, че през март булевардът отново беше затворен за ден за разчистване на растителността.
Затвориха булевард „Освобождение“, разчистват растителността до стълбището
Читатели на Haskovo.info на няколко пъти сигнализираха през годините за пукнатини и свличане на стълбището.
Впоследствие от общината избраха фирма изпълнител, която да го ремонтира.












Това добре, но защо никой не помисли какво ще се случи с движението по обходния маршрут от ул. Заря надолу по паветата към ул. Панорама? Днес по обяд настана пълен ад и невероятен хаос! Как не изпратиха от КАТ един човек да помогне и да регулира движението, как може такова безхаберие?!
ул. Заря и тя е временно забранена от към ул. Панорама…
Викаха му Хитлер .Голем идиот беше. Напрайте гу шеф- че разпука таксидижиите. Толкова му беше междуушието .Неговата мама долна
Ше влезе в младежкия дом. И никой не се интересува докато не умре някой затиснат от тонове земна маса. После ше прехвърлят топката един на друг.
Зае-Би и знака им не е правилен задължителен завой на дясно след знака 😀 а то е преди знака завоя…
тои шефа на общинска го интересува само да му вървят колите втора употреба които внася повече от 30 години.!!!!!!!!!!
Много хубаво. Оправяте тези стълби. А тп тях улица Граничар кога ще оправят. В момента всички коли минават от там и колкото е зле става още по зле. Защо кмета само разкопава и нищо не асфалтира след това… Разкопа горната улица и я остави така и от дъждовете потъва… До кога ще си прави пас.. ами панорамната улица и по точно пред спортна среща дупките на завоя …
Кмета го няма ,търсят му място в Пазарджик да се шири десетина години.Разсипа го този град….
Водата , която тече става все повече и повече и си мисля да не е авария на водопровод?!?!