Хасково
Шофьор опита да подкупи служител на канала на КАТ с 50 евро
Шофьор е задържан при опит да подкупи служител на Пътна полиция в Хасково.
Вчера по обяд той оставил автомобила си Ситроен на канала за технически преглед. Мъжът бил връщан няколко пъти от служителите, тъй като колата му била с 5 седалки, а по закон трябвало да е 7+1.
Водачът подхвърлил банкнота от 50 евро в багажника на колата, за да мине безпрепятствено техническата проверка.
Последвало е задържането му до 24 часа по заведеното бързо производство.








Малеее, много честни тия от канала, по родителска линия ли върви това..?? Явно са се ядосали на смешните 50 евро.. Като не им харесва – отказват ги и толкова.. Ако сумата имаше още една „0“, нямаше да има тази новина…
Еее,направо ги е обидил с тези 50евро….от 100 нагоре трябва
Ейй много важно..
Ако беше 5+1 а е 7+1 е проблем. Това че ги е свалил голям проблем. Смешници. Парите са били в багажника, защо са помислили че е подкуп. Ако някой от тях жертва 50 Евро и обяви че съм се опитал да го под купя ще ме арестуват и по медии ще ме пишат, така ли? А той ще бъде гороя на деня! Страхотно! Да не смее човек да си мине колата на преглед, ако не си симпатичен на инспектора вади 50 Евро може да ти съсипе живота.