Хасково

Шофьор опита да подкупи служител на канала на КАТ с 50 евро

Шофьор е задържан при опит да подкупи служител на Пътна полиция в Хасково.

Вчера по обяд той оставил автомобила си Ситроен на канала за технически преглед. Мъжът бил връщан няколко пъти от служителите, тъй като колата му била с 5 седалки, а по закон трябвало да е 7+1.

Водачът подхвърлил банкнота от 50 евро в багажника на колата, за да мине безпрепятствено техническата проверка.

Последвало е задържането му до 24 часа по заведеното бързо производство.

guest
Въведете Вашето име
Въведете своя и-мейл адрес

Haskovo.info не носи отговорност за коментарите. Моля, пишете на кирилица и не използвайте обиди, клевети и лични нападки. Подобни коментари може да бъдат премахнати. Можете да докладвате за неподходящи коментари чрез формата за контакт в сайта.

4 коментара
Най-стари
Най-нови Най-харесвани
ricci
ricci
04.06.2026 13:12 13:12

Малеее, много честни тия от канала, по родителска линия ли върви това..?? Явно са се ядосали на смешните 50 евро.. Като не им харесва – отказват ги и толкова.. Ако сумата имаше още една „0“, нямаше да има тази новина…

Африканеца
Африканеца
04.06.2026 14:55 14:55

Еее,направо ги е обидил с тези 50евро….от 100 нагоре трябва

Анонимен
Анонимен
04.06.2026 16:46 16:46

Ейй много важно..

Като гост
Като гост
04.06.2026 17:05 17:05

Ако беше 5+1 а е 7+1 е проблем. Това че ги е свалил голям проблем. Смешници. Парите са били в багажника, защо са помислили че е подкуп. Ако някой от тях жертва 50 Евро и обяви че съм се опитал да го под купя ще ме арестуват и по медии ще ме пишат, така ли? А той ще бъде гороя на деня! Страхотно! Да не смее човек да си мине колата на преглед, ако не си симпатичен на инспектора вади 50 Евро може да ти съсипе живота.

Back to top button