Водещи новиниРегион
Заловиха двама с дрога в Димитровград и Харманли
Двама мъже са арестувани през денонощието за държане на наркотик в Хасковска област, съобщават от полицията.
В РУ Димитровград е бил 29-годишен от Момчилград, проверен от криминалистите на улица „Беласица“. В познайника на полицията е открит плик с 2 грама кристал, реагиращ при полеви нарко тест на метамфетамин.
В ареста на управлението в Харманли е пренощувал друг мъж на 29 г. от село Бисер. Извършен му е обиск на улица „Стадионска“ в града, при който е намерен грам марихуана.
Мярката на задържане и на двамата е за срок до 24 часа.



