Свикват областната епизоотична комисия в Хасково заради шарка по овцете в Първомай
Заседание на Областната епизоотична комисия ще се проведе на 24 юни в Хасково заради шарка по овцете в Първомай, съобщават от областната администрация. Селата Скобелево, Върбица и Бодрово от община Димитровград влизат в 5-километровата предпазна зона около огнището. Заболяването е установено в животновъден обект с 30 овце. Това е първо огнище на болестта за последните … Продължете с четенето на Свикват областната епизоотична комисия в Хасково заради шарка по овцете в Първомай
За да вградите този адрес, копирайте го и го поставете във вашия сайт задвижван от WordPress
Копирайте и поставете този код в сайта си, за да го вградите