Водещи новиниХасково

Свободни места за учители, инженери и лични асистенти в Хасковско

29 нови свободни работни места са обявени през последната седмица в Хасковска област, сочи справката в Агенцията по заетостта.

В община Хасково се търсят 4 лични асистенти, 4 учители, 3 инженер-конструктори, шлосер, завеждащ административна служба, маркировач в ресторант, барман, готвач, специалист по качеството.

В Любимец имат нужда от 4 учители, работник в кухня и общ работник.

В Димитровград свободните места са за 4 градинари за поддръжка на паркове и алеи, в Тополовград се търси общ работник, а в Симеоновград – младши специалист.

guest
Въведете Вашето име
Въведете своя и-мейл адрес

Haskovo.info не носи отговорност за коментарите. Моля, пишете на кирилица и не използвайте обиди, клевети и лични нападки. Подобни коментари може да бъдат премахнати. Можете да докладвате за неподходящи коментари чрез формата за контакт в сайта.

0 коментара
Най-стари
Най-нови Най-харесвани
Back to top button