Футболният „Хасково“ с нова победа в областната група

ФутболФутболният „Хасково“ записа нова победа с 3:1 в областната група над тима на „Герганин извор„.

Двубоят се игра на стадион „Хасково“. От самото начало на мач домакините бяха по-дейният тим на терена, като успяха да организират няколко добри атаки. В 15 минута се стигна до изпълнение на корнер, при който Илиан Киряков засече с глава центрираната топка, но на нейния път застана играч на гостите, който я изби в краката на капитана Делчо Корчев и същият отбеляза гол. При този резултат завърши и първото полувреме.

През втората част темпото на игра спадна, но това не попречи на футболистите на играещия треньор Киряков да отбележат още две попадения. Те бяха дело на влезлите след почивката Милко Милков и Стилян Бръмчев, като първият довкара топката след далечен удар на Бръмчев за 2:0, а самият Бръмчев успя да реализира след солова акция за класическото 3:0. В края на срещата остана време и за гостите да отбележат почетен гол за крайното 3:1.

В следващия кръг „Хасково“ отново домакинства на своя стадион срещу отбора на „Аида“ (Караманци). Срещата е в неделя от 14:30 ч. Всички футболисти на клуба призовават любителите на футбола да дойдат на стадиона за да ги подкрепят.

Състав на „Хасково“ в последната среща: Васил Христов (Семави Сюлейман), Емил Суров (Димитър Димитров), Илиан Киряков, Мирослав Динков, Златко Николов, Мехмед Сабри, Недялко Петров, Христо Стойчев (Владимир Петров), Делчо Корчев /к/ (Милко Милков), Николай Скерлев ), Ивайло Инджов (Стилян Бръмчев).