„Хасково“ с класика в дербито срещу Баните на „Ямача“

МачФутболистите на „Хасково“ записаха класическа победа в дербито срещу „Топлика“ (Минерални бани) с 3:0 на „Ямача“ в среща от областната група.

МачПрез първото полувреме играта бе по-равностойна, като в началото домакините се отчетоха с една греда.

В 40-ата минута след отлично изпълнен пряк свободен удар Недялко Петров откри резултата за хасковлии. До почивката се откриха още две отлични ситуации за гол пред момчетата на играещия треньор Илиан Киряков.

През втората част „Хасково“ затвърди успеха си с още два гола, дело на Милко Милков и Ивайло Инджов.

„Хасково“ продължава да е лидер във временното класиране в групата.