Голмайстор на Хасково вкарва за Любимец

Снимка: Официален сайт на ПФК Хасково

Анастас Попов бележеше често за Хасково

Бившият футболист на Хасково Анастас Попов отбеляза гол за новия си тим Любимец и допринесе за равенството 2:2 във вчерашната домакинска контрола със Спартак Пд. Миналата година нападателят бе продаден на  Черноморец Бургас, но не успя да се наложи там и напусна тима, след което акостира в третодивизионния Любимец.

Ядрото на отбора е от бивши професионални футболисти, а негов треньор е друг бивш играч на Хасково – Димчо Марков. Аматьорският тим  пръв откри резултата в 19- тата минута чрез екс нападателя на Ботев, Етър и Левски Румен Иванов, който се разписа с глава.

Три минути по-късно Петър Кънчев от Спартак изравни, а в 38 –та минута съотборникът му Йордан Христов покачи на 2:1 след грешка в защитата на  домакините. В началото на  второто полувреме играещият помощник-треньор на  Любимец Румен Иванов пропусна дузпа. Все пак в 63-тата минута Таско Попов изравни с глава и оформи крайния резултат в мача – 2:2.