Димитровградските борци на финал в отборната лига

След 11 поредни победи в трите етапа до тук, кадетите на „Димитровград” се класираха за финала на отборната лига по борба.

Съперници ще бъдат борците на Бургас, като дата на финалната среща засега не е определена.
Петима димитровградчани защитаваха честта на страната на Европейското първенство за младежи и девойки до 23 г. в Унгария.

За съжаление един от най-изявените борци Димитър Иванов се контузи и пропусна първенството. Най-близо до медал бе Виктория Бобева (60 кг.), която загуби в равностойна схватка с 4:5 срещата за бронзов медал от беларуска боркиня и остана на пето място.

На осмо място в своите категории се наредиха Микяй Наим (57 кг.) и Веселин Петров (65 кг.). Драгомир Димов (97 кг.) е 12-ти , а Кремена Петрова (53 кг.) е 13-та.

Освен Вики всичките останали са под 20 г. и все още се състезават в по-долната възрастова група.