„Хасково“ измъкна точка от лидера

Хасково - СливенФутболистите на „Хасково“ записаха нулево равенство при днешното си гостуване на лидера в Източната „Б“ група „Сливен„. Домакините останаха с човек по-малко в 27-та минута, когато съдията изгони Костадин Стоянов за грубо нарушение срещу играч на синьо-жълтите. Минути преди да получи червен картон Стоянов за малко не откри резултата, но гредата спаси гостите. Заради наказание от дисциплинарната комисия старши треньорът на „Сливен“ Драголюб Симонович изгледа мача от трибуните на стадион „Хаджи Димитър“.

Отборът на „Хасково“, който днес бе ръководен от титулярния си наставник Стамен Белчев, спази традицията да си тръгва непобеден от града на „Сините камъни“, но досадни пропуски попречиха на играчите да измъкнат нещо повече от точка.

Постигнатото равенство 0:0 в последния есенен мач от първенството ще даде глътка въздух на синьо-жълтите, които ще се задържат извън зоната на изпадащите в групата.