„Хасково“ почна във В група със загуба без легионерите

Хасково - Ботев Гълъбово 1:3Футболният тим на „Хасково“ стартира зле в Югоизточната „В“ група като загуби с 1:3 днешния си домакински мач с „Ботев“ Гълъбово

Двубоят на Ямача тръгна добре за червено-белите, които откриха резултата чрез Емил Николов още в 4-тата минута. Гостите се активизираха и само след броени минути Минко Минчев върна попадението и изравни за 1:1. Голмайсторът за „Ботев“ се разписа още веднъж в 32-та минута, извеждайки своите напред.

Хасково - Ботев Гълъбово 1:3 В 70-тата минута Иван Михнев сложи край на интригата в мача, като вкара трети гол за гълъбовци и оформи крайното 3:1 за гостите.

За загубата на „Хасково“ съществено повлия отсъствието от терена на французина Никола Будин и бразилеца Марсел Карнавал. Оказа се, че все още не са пристигнали жълтите карти на двамата чужденци, които им дават право да играят в България. Вероятно легионерите ще пропуснат и гостуването на червено-белите на „Тунджа“ Ямбол в следващия кръг.