Хасково се удави в „Тунджа“, паднахме с 5:1 в Ямбол

Хасково - Ботев ГълъбовоВтора поредна загуба в Югоизточната „В“ група  претърпяха футболистите на „Хасково„, този път като гости на „Тунджа„. Червено-белите бяха разгромени с 1:5 от домакините от Ямбол, които бяха мощно подкрепяни от трибуните заради завръщането си в трета дивизия.

Четири от головете на „Тунджа“ паднаха през първото полувреме без гостите да успеят да отвърнат на удара. През втората част червено-белите успяха да се отсрамят с единственото си попадение на Асен Узунов. Ямболци обаче не оставиха съмнение в превъзходството си и в продължението вкараха още един гол, който оформи разгромното 5:1 за „Тунджа“.

И в този мач  половината титуляри на „Хасково“ бяха 16-годишни момчета, чиято липса на опит отново си каза думата. Haskovo.info припомня, че в първия кръг от шампионата червено-белите паднаха с 1:3 от гостуващия тим на „Ботев“ Гълъбово

Отборът на „Стамболово“ загуби на собствен терен от „Поморие“ с 2:3.