Две победи с 3:0 за регионалните представители в Б група

Хасково - СвиленградДвата отбора от хасковска област в Източната Б футболна група отупаха съперниците си с 3:0 в осмия кръг на първенството днес.

„Свиленград 1921“ се справи безпроблемно с „Панайот Волов“ от Шумен, съобщава официалния сайт на клуба. Успехът южняците посветиха на един от най-големите фенове – Николай Илиев- Хофман.

Резултатът бе открит в 26-тата минута от Христо Сталев. Ирфан Юсеинов, който влезе в играта след началото на второто полувреме, удвои резултата в 76-тата минута. Класическото 3:0 бе оформено в 85-тата минута, когато Юсеинов повтори успеха си след подаване от Христо Димитров.

На няколко километра в съседния Любимец ситуацията не бе по-различна. След днешната загуба гостите от „Марица“ вече са в дъното на таблицата.