„Свиленград“ с точка в Русе, „Любимец“ падна в Стара Загора

Хасково - СвиленградСвиленград“ успя да вземе точка от гостуването си на „Дунав“ Русе днес и по този начин затвърди позицията си в средата на таблицата в източната Б футболна група.

Срещата завърши 1:1, а равенството за малко на бъде нулево. И двата гола паднаха в края на мача. Първи за домакините се разписа Любомир Иванов в 87-мата минута. В ъв втората минута на продължението Христо Димитров вкара за гостите.

Другия участник от област Хасково в групата – „Любимец“ не успя да се пребори при гостуването си на „Локомотив“ Стара Загора и падна с 2:0.

Първото точно попадение в срещата бе автоголът на Ангел Гинев в 13-тата минута. В 35-тата Симеон Манчев приключи вкарването на топки във вратите в този мач.