„Брестник“ разплака „Хасково“ на финала на полусезона

Хасково - Брестник„Хасково“ завърши есенния полусезон в Югоизточната „В“ група с разгромна загуба като гост на „Брестник“ с 1:5. Срещата, която по програма трябваше да се играе в неделя, бе изтеглена днес по взаимно съгласие на двата клуба.

Треньорът на червено-белите Емил Траилов пусна в последния мач от есента само юноши, което позволи на  домакините да се развихрят с пълна сила. Хеттрик за „Брестник“ записа Сашо Стойчев, който бе точен в 10-тата , 33-тата и  42-та минута.

И през второто полувреме домакините не проявиха никаква милост към подрастващата смяна на „Хасково“ и забиха нови два гола чрез Борис Благоев.

16-годишният Димитър Плахов защити честта на червено-белите като отбеляза почетно попадение малко преди последния съдийски сигнал.

Очаква се утре играчите на „Хасково“ да получат по 50 лева премия за престижното равенство 1:1 с „Левски“ Стара Загора, който е трети в класирането.  От понеделник футболистите от местния тим ще бъдат пуснати в почивка.