„Хасково“ с разгромна загуба във втората си контрола

Хасково - Хеброс„Хасково“ записа загуба в едва втората си контрола от старта на подготовката за пролетния полусезон в Югоизточната „В“ група. Червено-белите, в чийто състав бяха само юноши от клуба, претърпяха тежко поражение с 4:1 като гости на „Хеброс“ Харманли.

Хасковските футболисти откриха резултата малко след началото на първото полувреме с красиво попадение на Юлий Стефанов. Харманлийци реагираха като ужилени. Първото полувреме завърши наравно, а през второто домакините узакониха превъзходството си като нанизаха още три гола

Това беше първата контрола на „Хасково“ под  ръководството на новия треньор Радой Минковски. Следващата проверка на „Хасково“ е в сряда на стадион „Миньор“ срещу местния „Химик“. В първата си контрола червено-белите завършиха 1:1 като гости на първенеца в областната футболна група.