„Свиленград“ и „Любимец“ без точки в 25 кръг

Любимец - Левски СЗОтборите от хасковска област в източната Б футболна група не успяха да вземат точки в днешните си мачове от 25 кръг на първенството. „Свиленград“ падна като гост от „Несебър“, „Любимец“ изгуби срещата с „Калиакра“.

Мачът на „южняците“ край морето започна спокойно. До края на първото полувреме голове нямаше. Първото попадение бе в 58-мата минута на Любен Николов. В края на срещата резултата от 2:0 оформи Трайо Грозев.

„Любимец“ се представи почти равностойно в Каварна. Срещата завърши 3:2. Точни за „Калиакра“ бяха Иван Петков в 25-тата минута, Гриша Иванов в 81-вата и Джунейт Яшар пет минути по-късно. Головете за „Любимец“ вкараха Даниел Добриков в 26-тата минута и Павлин Тодоров в 46-тата.

Утре „Хасково“ посреща „Горубсо“ Рудозем, „Стамболово“ е домакин на „Странджа – Металург„, а „Хеброс“ гостува на „Брестник„.