„Свиленград“ би „Светкавица“, „Любимец“ равен с „Черноморец“

Свиленград - ЛюбимецСвиленград“ записа победа с 3:2 в домакинския си мач срещу „Светкавица“ Търговище. Въпреки че гостите започнаха първи с точните попадения още в 10-тата минута с гол на Тихомир Кънев, „Свиленград“ не остана длъжен и в 33-тата изравни чрез Христо Сталев.

В следващите 2 минути двата отбори си размениха още два гола. За „Светкавица“ точен бе Невен Венков, за „Свиленград“ – Христо Сталев. В началото на второ полувреме Кирил Дяков вкара последния гол в срещата.

„Любимец“ също взе точка на собствен терен в 28 кръг на източната Б футболна група. Мачът с „Черноморец“ завърши 2:2. Резултатът откри играчът на гостите Господин Господинов в 28-та минута. „Любимец“ изравни чрез Павлин Тодоров в първата минута на второто полувреме. Малко по-късно Кирчо Крумов обърна резултата в полза на домакините. Слави Костенски обаче изравни в 70-тата минута.