„Хасково“ с втора победа в „Б“ група

футбол, илюстрацияОтборът на „Хасково 2009“ победи в третия кръг на „Б“ група гостите от „Дунав“ (Русе) с 2:1.

Домакините откриха резултата в 40-ата минута с гол на Деян Лозев. През втората част обаче русенци се активизираха и успяха да изравнят в 71-ата минута с попадение на Владимир Каптиев. Победата за „Хасково“ донесе Влади Узунов, който вкара от пряк свободен удар в добавеното време на срещата.

С втората си победа от началото на сезона хасковлии се изкачиха на третото място във временното класиране и са с мач по-малко. Лидери са „Марек“ и „Калиакра“ с по 7 т.

Вчера тимът на „Свиленград“ оглави Югоизточната „В“ група след като във втория кръг победи като гост „Левски“ (Карлово) с 1:0 и събра 6 точки в своя актив. Следващата събота е регионалното дерби с отбора на „Димитровград„.