Водещи новиниСпорт

Сестри Стоеви стартираха с победа в Базел

Европейските шампионки в дисциплината двойки жени Габриела и Стефани Стоеви стартираха с победа в основната схема на турнира от Световната верига по бадминтон „World Tour Super 300“ в Базел (Швейцария) с награден фонд 250 хиляди щатски долара, съобщават от федерацията.

Сестри Стоеви, които са поставени под номер 5 в схемата, спечелиха убедително срещу Кармен Тин и Син Е Онг (Малайзия) с 21:15, 21:9 за 30 минути на корта.

Калояна Налбантова преодоля квалификациите на дисциплината единично, след като победи Ю-по Пай (Китайско Тайпе) с 21:16, 16:21, 21:13 за 55 минути.

В първия кръг на основната схема съперничка на Калояна ще бъде Амалия Шулц (Дания).

guest
Въведете Вашето име
Въведете своя и-мейл адрес

Haskovo.info не носи отговорност за коментарите. Моля, пишете на кирилица и не използвайте обиди, клевети и лични нападки. Подобни коментари може да бъдат премахнати. Можете да докладвате за неподходящи коментари чрез формата за контакт в сайта.

0 коментара
Най-стари
Най-нови Най-харесвани
Inline Feedbacks
Вижте всички коментари
Back to top button