Водещи новиниРегион

Рекордните 10 400 коли преминаха за денонощие през Капитан Андреево

Рекордните 10 400 автомобила са преминали през последните 24 часа през ГКПП „Капитан Андреево“, съобщи началникът на пункта Яни Пейчев.

Създадена е необходимата организация на пункта, който работи на пълен капацитет. Проведени са срещи и с отсрещната страна на „Капъкуле“, за да се набележат мерки за облекчаване на трафика.

Вчера имаше километрични опашки от гастарбайтери на магистрала „Марица“ преди граничния пункт.

Сезонът на гастарбайтерите: леки коли трупат километрични опашки на границата с Турция

Днес на границата е по-спокойно, но трафикът остава интензивен, като на моменти чакането е по-дълго.

Движението на гастарбайтери ще е интензивно в посока Турция до края юли, след което ще се обърне към Западна Европа.

Опашки

guest
Въведете Вашето име
Въведете своя и-мейл адрес

Haskovo.info не носи отговорност за коментарите. Моля, пишете на кирилица и не използвайте обиди, клевети и лични нападки. Подобни коментари може да бъдат премахнати. Можете да докладвате за неподходящи коментари чрез формата за контакт в сайта.

0 коментара
Най-стари
Най-нови Най-харесвани
Back to top button