Хандбалистките на „Хасково“ и „Свиленград“ с победи в петия кръг

ХандбалХандбалистките на „Хасково“ и „Свиленград-ПУ“ записаха победи в петия кръг от първенството при жените в „А“ група.

ХандбалВчера свиленградчанки записаха пета поредна победа с 31:26 като домакини над „Бъки“ и са лидери в класирането. Момичетата на старши треньора Павел Дженев заслужиха и допълни премии за успеха си.

Днес пък хасковлийки се наложиха в спортна зала „Спартак“ над „Панагюрище“ с 32:27.

ХандбалСрещата започна с едноминутно мълчание в памет на жертвите от терористичните атаки в Париж.

„Хасково“ взе инициативата още през първото полувреме и до почивката резултатът бе 20:12.

През втората част разликата на моменти стана двуцифрена и в крайна сметка хасковлийки записаха втората си победа в първенството.

Най-много голове за победителките вкара Меги Кънева, която наниза 11 попадения.