С нови две победи хандбалистките са предсрочни финалистки

ХандбалХасковските хандбалистки записаха днес нови две победи в първенството за девойки до 16-годишна възраст.

В спортна зала „Спартак“ в областния град хасковлийки победиха последователно Панагюрище с 30:27 и „Ники спорт“ (Сливница) с 34:25. В шампионата остава още един турнир, но след изиграването на първите два, нашите са твърдо на Хандбалпървото място и се класират предсрочно на финалите.

От клубното ръководството похвалиха за отличното представяне целият отбор.

Също днес в „Спартак“ се изиграха срещите при 19-годишните юноши. И тук хасковлии показаха много силна игра. В първата среща нашите биха „Албатрос“ с 25:19. Във втората обаче те срещнаха „Фрегата“, в който играят много национали и загубиха след силен отпор с 17:20. При момчетата също остава още един турнир от първенството.

В неделя женският хандбален отбор гостува в Сливница на „Ники спорт“.