Поморие вгорчи празника на хандбалистките, Свиленград продължава с победите

ХандбалХасковските хандбалистки загубиха домакинството си на „Поморие“ с 27:34 в зала „Спартак“.

ХандбалМомичетата на треньора Ирина Миладинова започнаха силно срещата и водеха почти през цялото първо полувреме, което завърши 14:14.

След почивката поморийки бяха по-мобилизирани и бързо натрупаха добра преднина, която успяха да задържат.

ХандбалПреди началото на мача президентът на клуба Марияна Стаматова подари цветя на рожденичката Мария Димитрова и именичката Валерия Миладинова.

Меги Кънева вкара 7 гола в срещата, а Мария добави 6 попадения.

ХандбалСледващата събота от от 14 часа Хасково приема Шумен в среща от турнира за Купата на България.

Вчера пък „Свиленград – ПУ“ записа поредната си победа в женското първенство като домакин над Панагюрище с 39:31 и продължава гонитбата на първото място.

В събота свиленградчанки ще гостуват на Поморие.

Хасковлийки продължават да са измъчвани от контузии, като от клубното ръководство се надяват на по-добри резултати след като повечето момичета навлязат в оптимална форма.