Футболният „Хасково“ с гръмко 9:1 на „Ямача“

ФутболФутболистите на „Хасково“ записаха гръмка победа с 9:1 в днешното домакинство от първенството в областната група срещу „Стефан Караджа“ от тополовградското с. Срем.

ФутболКрайният победител в срещата набързо стана ясен в слънчевия следобед на „Ямача“ след хеттрика на Николай Скерлев, който вкара попаденията си за 6 минути. До края на полувремето по един гол добавиха Ивайло Инджов и Стилян Бръмчев.

ФутболСлед почивката ново попадение вкара Скерлев, Инджов наниза още два, като във вратата на гостите се разписа и Христо Стойчев. Хасковлии треснаха и няколко греди. Силите на Срем стигнаха за почетно попадение.

Футболистите на треньора Илиан Киряков са лидери в класирането, като следващата неделя гостуват в Харманли.

ФутболОт клуба развиват и детско-юношеска школа с амбицията при осигуряване на финансиране да имат основата за атака на горните дивизи на българския футбол.

Тимовият лист на „Хасково“: Семави Сюлейман, Ивайло Инджов, Делчо Корчев, Недялко Петров, Тодор Тодоров, Мирослав Динков, Златко Николов, Николай Скерлев, Христо Стойчев, Емилиян Маджаров, Стилян Бръмчев, Димитър Димитров, Владимир Петров, Емил Суров, Милко Милков, Недко Бръмчев.