„Саяна Хасково“ зарадва феновете с класическа победа над Първомай

Футболистите на „Саяна Хасково“ победиха „Борислав“ (Първомай) с 3:0 в първото си домакинство за сезона в Трета лига и зарадваха феновете си на стадион „Хасково“.

През първото полувреме от дузпа се разписа Тейнур Марем, а след почивката точни бяха Недялко Хубенов и Мирослав Илиев. Треньорът Живко Желев коментира пред Haskovo.info, че е доволен от резултата, но има още изисквания към играта. „Всяко начало е трудно, но ще зацепим“, допълни наставникът.

Футбол

Haskovo.info припомня, че в първия кръг хасковлии направиха 1:1 като гости на „Берое“ II (Стара Загора). В следващия кръг на 21 август „Саяна Хасково“ гостува на „Гигант“ (Съединение).

Футбол

В сряда Хасково играе в Черноочене за Купата на България срещу „Левски“ (Крумовград).