„Саяна Хасково“ остава едноличен лидер след 5:2 над Карнобат

Футболистите на „Саяна Хасково“ постигнаха поредната си победа в Трета лига.

Състезателите на треньора Живко Желев се поздравиха с успех над гостуващия Карнобат с 5:2. До почивката резултатът вече беше 3:1 след голове на Вълчан Чанев, Свилен Щерев и Илиян Марчев. През второто полувреме Щерев оформи своя хеттрик след още два гола с глава за радост на многобройната публика.

Футбол

След този успех хасковлии запазват първото място във временното класиране с актив от 19 точки, следвани от „Загорец“ (Нова Загора) с 16 т.

Както Haskovo.info писа, вчера Димитровград загуби домакинството си на Ямбол с 0:1.

В следващия кръг на 25 септември от 17 часа „Саяна Хасково“ гостува на „Черноморец“ (Бургас), а Димитровград приема „Загорец“ (Нова Загора).