4 златни медала за лекоатлетите на Харманли от националния шампионат

4 шампионски титли спечелиха състезателите на клуб „Хеброс“ (Харманли) на националния шампионат за юноши и девойки под 20 години в София.

Два златни медала спечели Божидар Саръбоюков. Талантът беше над всички в скока на височина с 220 см. и скока на дължина с 7.65 м.

Денис Мохсин завоюва златото на хвърляне на копие с резултат 54.95 метра, а Стела Гешева стана шампионка на скок на височина със 164 см. Ирен Саръбоюкова спечели бронза на скок на дължина с 5.67 м.

Лека атлетикаДанаил Стоянов от хасковския клуб „Атлетик“ се окичи с бронзовия медал на 400 метра с резултат 49.63 сек. Малко не достигна на хасковлията да спечели отличието и на 200 метра, но в край сметка финишира четвърти с 22.64 сек.