С гол в последната секунда „Саяна Хасково“ пречупи „Спартак“

Футболистите на „Саяна Хасково“ постигнаха инфарктна победа във втория кръг от първенството в Трета лига.

Хасковлии се наложиха като домакини на „Спартак“ (Пловдив) с 2:1. Аванс за Хасково през първото полувреме даде Христо Димитров, който се разписа в 13 минута. Гостите възстановиха равенството след почивката. В последната секунда на срещата след центриране от ъглов удар отбеляза Илиян Марчев, който донесе победата на отбора. В първия кръг Хасково загуби като гост на Асеновград с 0:1.

ФутболHaskovo.info припомня, че вчера Димитровград постигна изразителна победа с 4:0 над втория отбор на „Берое“ (Стара Загора).

В следващия кръг на 20 август „Саяна Хасково“ гостува на „Родопа“ (Смолян), а Димитровград ще играе в Карлово срещу „Левски“.

Димитровград победи „Берое“ с 4:0