„Саяна“ и Димитровград с победи в Трета лига

Футболистите на „Саяна Хасково“ и Димитровград се поздравиха с победи в 18-ия кръг на първенството в Трета лига.

Хасковлии се наложиха като домакини на „Родопа“ (Смолян) с 3:1, като водеха с 1:0 до почивката. За „Саяна“ се разписаха Христо Христов, Ангел Костов и Ахмед Осман.

Димитровград победи като гост „Секирово“ (Раковски) с 3:2, след като на полувремето преднината му беше 2:0. За димитровградчани точни бяха Мирослав Илиев и Димитър Алексиев, като домакините си вкараха и автогол.

Така „Саяна“ е трети във временното класиране с 41 точки, а Димитровград е вече шести с 32 т.

В последния за годината кръг на 25 ноември от 14:30 часа „Саяна Хасково“ гостува на втория отбор на „Ботев“ (Пловдив), а Димитровград приема „Гигант“ (Съединение).