„Локомотив“ спечели хандбалната Купа България, „Асти“ е четвърти в турнира

Хандбалистите на „Локомотив“ (Горна Оряховица) спечелиха Купата на България при 16-годишните юноши.

Haskovo.info припомня, че турнирът започна вчера в спортна зала „Вълчо Даскалов“ в комплекс „Спартак“ в Хасково.

„Локо“ победиха във финала „Чардафон“ (Габрово) с 21:18. Хасковлии от „Асти-91“ отстъпиха в малкия финал от „Осъм“ (Ловеч) с 33:39. За най-добър вратар на турнира беше избран Бедирхан Чондол от „Асти“.

ХандбалКупата на победителите връчи старши експертът „Спортни дейности“ в община Хасково Деян Александров.