Пълен комплект медали за „Аида“ от международен турнир

Състезателките на хасковския клуб по художествена гимнастика „Аида“ се представиха добре на десетия международен турнир „Огърлицата на Десислава“, организиран от клуб „Етър“ във Велико Търново.

На състезанието беше отбелязана 65-годишнината от създаването на Великотърновската школа по художествена гимнастика.

Преди това гимнастичките на Яна Михайлова се класираха на шесто място на Държавното първенство категория Б в Шумен.

АидаКласиране на турнира „Огърлицата на Десислава“

Във възраст жени
Златен медал за Евгения Желева на бухалки
Във възраст ДСВ
Маргарита Иванова спечели златен медал на лента и бронзов медал на обръч и остана 4-та в многобоя.
Във възраст 2011 г.
Александра Димитрова спечели златен медал на без уред и остана 4-та на топка и в многобоя.
Хавин Исмаил остана 4-та на без уред, 5-та на топка и 6-та в многобоя.
Във възраст 2012 г.
Кристияна Петкова спечели бронзов медал на без уред и остана 4-та на топка и 4-та в многобоя.
Стефани Шопова остана 4-та на без уред, 5-та на топка и 5-та в многобоя.
Пресияна Стоянова остана 6-та на без уред, 7-ма на топка и 7-ма в многобоя.