Панихида за жертвите на комунистическия режим в Хасково
Панихида за жертвите на комунистическия режим отслужи отец Никола преди обяд в Хасково.
Край паметника на убитите хасковски офицери и военнослужещи се проведе поклонение. Венци и цветя поднесоха кметът Станислав Дечев, неговите заместници Мария Вълчева и Динко Тенев, секретарят на общината Пламен Лечев, председателят на общинския съвет Таня Захариева, областният управител Мехмед Атаман и граждани.
Поклонението по повод 1 февруари – Ден на признателност и преклонение пред жертвите на комунистическия режим в България, беше възстановено през 2019 г. по идея на Дечев – тогава областен управител на Хасково.
На паметната плоча на булевард „Раковски“ са изписани имената на Велико Маринов, Георги Чукурлиев, Начо Гюлемезов, Панайот Танев, Димитър Маразов, Михаил Илиев и Петър Ангелов.
От РИМ – Хасково проучват съдбите на репресираните в региона, като списъкът вече наброява 2 200 души – ТУК.
УУУУУУУУ … „жертви“ ще дойде ден да се отвори Белене,щото много има за там…
Дрънкат ли петолъчките в празната ти кратуна сельо насран,немит и непоръбен !? Не сте мърши…помия даже не сте….Каймака на помията сте.
Кмете , защо не сложите и вие едни черни очила като тримата отзад? Сега е много модерно, човек изглежда по-висок по ранг!
Е , друго си беше при Гошо като кмет .
Лапахте ли ? Не че оставаше много за вас , но все някакви огризки оставаха.
И все пак ,става въпрос за хора , избити като кучета ! Учители свещеници ,професори ,музиканти ,интелигенция …и то ,само за това ,че са такива .
Какви черни очила ? Малко смирение !
Малко по нагоре срещу аптеката под мебелния магазин има паркче пред военните блокчета там има един ОСАКАТЕН ПАМЕТНИК на РАДИ ДЕЛЧЕВ ЧАЛЪКА УБИТ БЕЗ СЪД И ПРИСЪДА през 1927 …. от кого ли е убит?А другите на които са рязали главите и са ги набивали на КОЛОВЕ от кого ли са убити,?Ами Митко Палаузов,ами СЕДЕМТЕ ЯСТРЕБИНЧЕТА… ?
Тъпунгер си…червен чугунен изрод с петолъчка вместо мозък в празната селска кратуна…..След април 1925,когато червените терористи осъществяват най-жестокия и варварски атентат в Европа, започва издирването и изтребването на всички участници и съучастници в атентата,който предизвиква смъртта на 120 невинни и 600 ранени в църквата СВЕТА НЕДЕЛЯ…
Ако бяха изтрепали всички червени проруски изроди заедно с цялото им потекло,сега България щеше да бъде една развита и просперираща европейска държава.
Ради Делчев – Чалъка
,пресъпник и терорист ,сподвижник на бандита ,обирджия и убиец ,
Митю Ганев бяга в Сърбия, а през ноември 1925 г. е убит на границата при опит нелегално да влезе в България с нова разбойническа мисия. Той влиза в комунистическата история като герой-антифашист .
Такива са всичките ви герои .
Няколко фъшаги с изкривени от злоба мутри .
Почеши черно бялата козичка. Тя ти е най ваклата и бягай да се переш. Миришеш на дисаги. ЦЪРВУЛ ЛАЙНЯН НЕГРАМОТЕН !
Аптекарката от Димитровград
Доди да тури венеца
Да га видят #панева