Регион
Намериха перилни препарати без документи в Свиленград
Перилни препарати без документи за произход са иззели свиленградските полицаи.
На 5 юни в 15 часа те са проверили частен дом на улица „Освобождение“.
В пристройки към жилището, ползвано от 47-годишен са намерени 150 кг. и 532 литра различни по вид перилни препарати, за които собственикът им не е представил необходимите документи.
Той ги е предал на служителите с протокол.










ИЗТРОПАЛ го е някой,,съвестен“,гражданин!!!
Тъпак. Нищо не се предава на полицията с протокол. Така се признава нещо нередно. Оставя се куките да ги изземат. Но те няма да ги пипнат. Така може да поискат всичко което имате у дома без касова бележка.