Регион

Извадиха шестима нелегални мигранти от тайник на автобус на границата

Шестима нелегални мигранти са открити в тайник на автобус на ГКПП „Капитан Андреево“, съобщават от МВР.

На 7 юни вечерта на пункта пристигнал за влизане в България автобус, управляван от 53-годишен турски гражданин.

По метода „анализ на риска“ граничните полицаи отклонили превозното средство за детайлна проверка, при която с митнически служители са установили тайник на мястото на резервоара.

В него са открити шестима мъже без документи за самоличност, по техни данни от Ирак.

Водачът и незаконните мигранти са задържани в ГПУ-Свиленград.

guest
Въведете Вашето име
Въведете своя и-мейл адрес

Haskovo.info не носи отговорност за коментарите. Моля, пишете на кирилица и не използвайте обиди, клевети и лични нападки. Подобни коментари може да бъдат премахнати. Можете да докладвате за неподходящи коментари чрез формата за контакт в сайта.

2 коментара
Най-стари
Най-нови Най-харесвани
ricci
ricci
09.06.2026 18:38 18:38

Защо не врьщат нелегалните в Турция – ясно е,че идват от там. От какьв зор ще ги приемаме и храним и да носят само проблеми.

Анонимен
Анонимен
09.06.2026 19:44 19:44
Отговор до  ricci

И защо други да ги хранят?
Все някой друг да тегли каруцата, а ние хитри като хитър Петър.
Аман от келепирджии

Back to top button