Хасково

Три златни медала и много хубави моменти за Хасково от Гранд Купата

КупаДва златни медала спечели шампионската двойка на хасковския клуб по спортни танци „Гранд“ Любослав Стоев – Мирослава Дойчева на „Гранд Купа Хасково 2016“.

КупаЛюбо и Мира се доказаха като №1 в открития турнир и Купата в латино танците при младежите и състезателите над 19 г.

Тук Симеон Пенев и Йоана Шишкова спечелиха сребърен и бронзов медал, а Братан Братанов и Николета Николаева също се окичиха с бронза.

КупаПри юношите Марин Мартинов и Диляна Димитрова отново се представиха отлично и спечелиха златен и бронзов медал.

Националното състезание се проведе в спортна зала „Дружба“ и в него участваха едни от най-силните двойки в страната.

Организатори са община Хасково и „Гранд“ с треньори Николай Манолов и Павлина Вълчева.

Турнирът бе официално открит от заместник-кмета Евгени Консулов.

Хасково не е бил домакин на подобен турнир от 2005 г.