Състезателите на „Ултра спорт“ се окичиха с медали от турнира в Братислава

Диана Тенева от хасковския клуб по спортна аеробика „Ултра спорт“ спечели златен медал на международния турнир Slovak aerobic open в Братислава при голяма конкуренция и при първото си участие във възрастовата група 12 – 14 г.

Отборът на „Ултра спорт“ премери сили с тимове от още 15 държави. Във възрастова група 9 – 11 години индивидуално момичета Николета Сарафимова се представи много силно и се окичи със сребърен медал.

Въпреки че това беше първото им изиграване в категория тройки 9 – 11 години Яна Господинова, Александра Калинова и Мирослава Митева заеха трето място и грабнаха бронзовия медал.

АеробикаВ категория групи Яна Господинова, Александра Калинова, Мирослава Митева, Никол Колев, Николета Сарафимова, въпреки допусната грешка, заеха второ място, показвайки изключително оригинално съчетание.

АеробикаПоздравления за всички деца и треньорския екип и успех на предстоящото само след няколко дни състезание в Прага, доволни са от клуба.